Kes? Kus? Mis? Millal ?

25 veebruar

Heihopsti!

Olen boginud ennegi, aga see oli seoses uude kooli minekuga. :) Jätsin selle pooleli, kuna ei saanud olla päris aus enda ja teiste vastu. Lihtsalt ma ei taha draamasid :D
Seekord alustasin uuesti oma kallima ajendil. Liitusin kaalustalla.ee kavade ja kommuuniga facebookis ja seal on juba nii palju kirjutamist ja emotsioonide jagamist. Siim arvas, et võiksin juba kõik selle oma enda isiklikku blogisse panna. Sellega siis kõik algab.

Mida ma teen, olen teinud ja saavutanud olen ? 

Oma lühikese elu jooksul pole olnud ma päris sale mitte kunagi. Noh, võibolla esimeses või teises klassis. Ma olin alati kõigist peajagu pikem. Kuigi olin koguaeg meeletult aktiivne ja käisin trennides, siis kogunes mulle kilosid ikka suurtes kogustes. Selle ajame kindlasti toitumise kaela. Ma ei söönud kiirtoitu ja rämpsu ( Võrus polnud selliseid kohti). Ma usun, et lihtsalt sõin liiga palju ja valedes vahekordades, aga katsu sa selliseid asju väiksemana mõelda. Olen alati teadnud, et olen paks, aga keegi seda ei öelnud ja sõbrad sisendasid samuti, et olen nii ilus.

Jõudis kätte vanus, kus sain tuttavaks oma praeguse poisi Siimuga. Armastus viis iseenesest 6 kg.
Sel hetkel oli rõõmus olla, aga mingi hetk lasin ennast jälle lõdvaks. Kuna Siim sisendas mulle alati, et olen ilus ja ma ei pea ennast muutma, siis ei mõelnud ma väga kaalu peale üldse. Lootsin tegelikult põhikooli lõpetades, et kaalun vähem, aga samas ma polnud ka kurb.

Sügisel oli vaja minna uude kooli. Kõige keerulisem asi selle juures oli see, et kool asus Tallinnas.
Koolis oli peal metsik pinge ja meeletu kodu- ja sõpradeigatsus. Elasin Siimu juures ja igal nädalavahetusel istusime sõpradega koos ja alati käis juurde paar koksi. Sellel hetkel ma ei taibanud, kui halvasti see mõjub.

Jalad tõi maa peale see, et nägin kaalul jälle numbrit, mis algas 9'ga. Olin jälle need 6-7 kg tagasi võtnud. Oh mind rumalat.

Seega andsin uueaasta lubaduse võtta alla 10 kg. Kuna olen peaaegu 180 cm pikk,siis tundus kaaluda 80 kg päris tore. :) Mõeldud tehtud- läksin Reval sporti. Kuna ma ei osanud jõusaalis väga midagi teha, siis tuli mõte, et liitun 3 kuulise "Väljakutse programmiga". Koosnes see treenerist, kellega sain igal nädalal kokku ja kaalusime, ühest personaaltreeningust, alatisest nõuandmisest, fitnesstestist jnejne. Panime eesmärgiks korraga 5-8 kg. Kolme kuuga tundus see saavutatav.
Minu üllatuseks hakkas kaal langema kiiremini kui arvata oskasin. Samal ajal kasutasin ka Marek Kalmuse toitumiskava. Põhisöök oli ikkagi liha+salat ja hästi palju muna jne.
Olin nende kuude jooksul õnnelikum kui kunagi varem.
Programmi lõppedes olin kaotanud 11 kg. MIS VÕIKS OLLA PAREM ? :) :)

Panen teile ka siia natuke enne-pärast pilte. :)
Vasakul pilt aastast 2013 ja vasakul 2014 :)

Suve nautisin niisama. Kaal püsis ja ma toitusin ka palju tervislikumalt kui varem. Hakkasin ka jooksma, mida ma kunagi teha ei suutnud. Esimene kord korraga 5 km joostes olin nii õnnelik, et helistasin kohe emale ja Siimule ja rõõmustasin, et suutsin nii palju ! :D Kuna veetsin kogu suve Võrus, siis polnud võimalik kuhugile spordiklubisse minna, millest oli väga kahju. Seega ma otsustasin sügisel uuesti minna ja ajada ennast veel paremasse vormi. :) Sügisel läksin küll jälle Revalisse, aga kahjuks oli esimesel poolaastal aega meeletult vähe ja 1 kuu kaart läks pmt raisku. :(

Olevik 

Sügisel otsustasin ,et pühendan ennast rohkem koolile, siis polnud Revalis käimise jaoks väga aega. 
Seega mõtlesin novembris tellida endale kaalustalla.ee toitumis- ja koduse treeningkava.
Hakkasin usinasti retsepte uurima ja minu üllatuseks oli neid NIIIIIIIIIIIIIIIII palju. Erinevaid retsepte on mul üle 100 ja retsepidest saab kombineerida ka palju muud. Olin alguses ka üllatunud sellest,et retseptides oli palju riisi, kartulit jne. Neid asju ma olin muidu vältinud.
Olin selle pärast natuke skeptiline, aga ma proovisin ikkagi ära. Praeguseks olen alla võtnud 7 kg. SEE TOIMIB ! Toimiks veel paremini kui mu seedimine ja ainevahetus korras oleks, aga minul on juhtunud nii, et võtan looduslikke preparaate, et midagi toimiks.
Kõige parem asja juures on see, et Facebookis on Kaalustalla.ee toetusgrupp, mis on meeletult tore. Jagame oma ideid ja rõõme ja ka muresid. Igale küsimusele leitakse vastus ja ei ole sellist kaagutavat kanakarja, kes hakkaks üksteise kallal norima. Praegu toitun "60 minutiga nädalas vormi" ja "15 eurot nädalas" kavade järgi. Kes tahab tutvuda, saab teha, selle lehekülje peal. :)

Kaalustalla.ee kavad :) (Klõpsa peale)  
Panen siia mõned pildid toitudest ka, et oleks mingi ettekujutus :) 


Kana tomatikastmes.
Banaanipannkoogi retseptist aretasin pisarakoogi :)


Kohupiim külmutatud marjadega,
mis oli täpselt nagu jäätis.

Sushi :)
Täidetud paprika.

Tatar kodujuustusalatiga.


Kama :)

Soolane hommikupuder kodujuustuga.

    
Magus puder kohvi, kohupiima, õunte ja steviaga.                

Soovin Teile kõigile kena õhtut ja minge välja, sest nii kena ilm on ! :) Mina lõpetasin ka 9 km jooksuringi :)
NB ! Küsige julgelt igasuguseid asju ja andke tagasisidet :) 

You Might Also Like

7 kommentaari

 1. Tubli tüdruk oled :)
  Palju sa veel alla võtta tahad?

  VastaKustuta
 2. Ideaalis tahaks hetkeseisuga veel 6-7 kg :) Rohkem mitte. Minu arvates peab olema naisel ka naiselikkust :)

  VastaKustuta
 3. Huvitav lugemine oli ja enne/pärast pildid 5+. Ootan huviga järgmisi postitusi.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, Karmen :) Igasugune tagasiside on nii tore :) :)

   Kustuta
 4. Nii tubli ja ilus naine! Loomulikult edu edaspidiseks! :)

  VastaKustuta
 5. Suur tänu :) Edu on tõesti vaja :)

  VastaKustuta
 6. Hästi super oleks lugeda ka iga toidupildi juurest ka retsepti :)

  VastaKustuta

Subscribe