Rahulolu ja pettumus käivad käsikäes

26 veebruar


Täna hommikul ärkasin kohutava kurguvaluga. Kurk valutas ka eile natuke, aga läksin ikkagi kevadist ilma nautima ja suundusin jooksma. Eks see mulle liiga veel juurde tegigi,sest enamjaolt hingan suu kaudu. Kuna alles hiljuti üürisin Lasnamäele korteri, siis otsustasin Lasnamäe kergliiklusteid minna avastama. Jooksuriided selga ja jooksma :). Nautisin ilma ja jooksu sajaga. Joostes koguaeg mõtlesin, et jooks ei võtagi mind enam võhmale. Põhikoolis ma ei suutnud isegi 500 meetrit joosta nii, et poleks pooleldi surnud. Ma tobujuss käisin kunagi veel endaarust krossijooksul. Päris viimaseks ma ei jäänud, aga arvasin, et eluks ajaks kadus jooksuisu ära.
Nii ma siis jooksin ja jooksin ja järsku avastasin mingi uue tee ja suundusin sinna. Järsku olin tundmatutel maadel. Kuskil elamurajoonis metsa vahel ja ma ei teadnud, mis koht see on. Läksin sinna kuhu tee viis. Lõpuks olin omadega Pirita suusaradede juures. Selle koha tundsin ma selle järgi ära, et käisin nüüd talvel seal 2 korda nädalas suusatamas. Lõppudelõpuks jõudsin õnnelikult täpselt kodu juurde tagasi ka, aga vahepeal oli tunne, et pean GPSi lahti võtma ja vaatama kus ma olen. Tundub, et olen igavene tainapea, aga mis sa teed, kui Tallinnast pärit pole. :)


Keskmise kiiruse viis alla lõpus mäest üles minek, kus nägin välja pigem nagu kurvis pidurdav tigu, aga üles tuli saada :D Aga sellegipoolest jooksen ma nüüd ühtlasemalt ja jaksan rohkem kui eelmisel aastal. :) Kokku tuli ikkagi ära 9 km, aga endomondo otsustas lõpetada ennast enne. Nii ta vahepeal teeb. 


Täna käisin suusatamise asemel hoopis Pirital uisutamas. Suusarajad on kahjuks ilmale järele andnud. Aga uisutada oli ka meeletult tore. Saime klassiõega juttu rääkida ja aeg läks kuidagi väga kiirelt.
Kleit , mille ma tellisin.
Muidugi kõik ei läinud täna plaanipäraselt. :(
Tellisin endale juba jaanuaris balliks kleidi ja ootan seda siiani. Meil on järgmisel reedel kevadball ja teemaks on Ameerika 20ndad ehk Great Gatsby. Ma ei tahtnud lihtsalt narmastega minikleiti, vaid pikka. Seega tellisin ma merineitsi-lõikega kleidi, mis oli ka sellel ajastul väga omane. Praegu pole ma aga kindel, kas ma saangi selle üldse kätte ja kuidas see sobib. Tarneaeg pidi olema 35 päeva, aga täna sain teada, et see tähendab hoopis kuni 35 TÖÖPÄEVA ! MIDAAAA !!!
Ma olen ausaltöeldes küllaltki nördinud, sest nüüd pean minema ikkagi kostüümilaenutustesse sobrama ja endale midagi sealt leidma.
Ostsin eile ühe meeletult magusa ananassi ja praegu naudin keefiri kokteili ananassiga. Retseptis oli tegelikult marjad, aga asendasin need ananassiga. Raputasin peale natuke kaneeli ka. :)
Viimasel ajal on mulle üldse absoluutselt igalpool hakanud kaneel meeldima. Ma siis kasutan juhust ja panen seda võimalikult paljudesse kohtadesse. Minu rõõmuks pidi see seedimist ka parandama.


Nii, aga küsimus teile lugejad. Kas teil on mingeid kindlaid soove teemade koha pealt, mida võiksin käsitleda? On teil küsimusi millele saaks vastata ?

Küsimusi tuli kaalu ja mõõtude kohta ka, aga ma räägin nendest natuke hiljem. Praegu ma kaalu suunas ei vaata, sest "naiste rõõmude" ajal ei anna kaal väga head tulemust. Ootan millal kõik halb möödas on. :D

Äkki on teil hoopis küsimusi toitumiskava kohta? Kas keegi on mõelnud ka kaalustalla.ee'ga liitumise peale ?

You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe