Ilusat naistepäeva ! :)

08 märts

Kaunist naistepäeva, kallid naised !
Minul pole mitte ainult naistepäev, vaid ka Siimuga täitus juba 2 aastat. Tundub küll lühike aeg, aga mälestusi on meil koos meeletult palju. Olen täna armastusega üle küllatud ! :) :)

Tänane hommik oli minu jaoks veel eriline sellepoolest, et sain oma esimese eesmärgi täidetud. Tahtsin saada naistepäevaks alla -5 kg ja sellega ma ka hakkama sain. (Y) Pole veel kaalu peal nii õnnelik olnud :D
Selle numbriga sai ka kogusummaks -15 kg. Lasin kohe Siimul paar pilti teha, et võrdluseks panna.
Isegi mul jäi suu lahti. Imestasin selle üle, mida ma olen juba korda saatnud ja ka selle üle, milline ma enne olin.
Hetkel tuleb selline olukord, et riided hakkavad suureks jääma. Alles ma ostsin endale uue garderoobi, aga kevadel pean jälle hakkama muutuseid tegema.

Tegin täna ka mõõdupäeva. Panen ka siia ühe tabeli, kus mõõdud jaanuari algusest.
Kahjuks kadusid mu eelmise aasta jaanuari mõõdud ära. :(

 Preemiaks käisin täna endale uusi jooksutosse ostmas, Kuna sellel kuul ma Revalisse ei lähe, pühendan ennast jooksmisele ja võhma suurendamisele. Sellel aastal lähen maijooksule ja Tallinna Maratonil 10 km. Mu eesmärgiks on juba järgmisel aastal 23 km joosta. :)
Tossude ostmisel mõtlesin aluguses Sketchersile ja käisin ka nende firmapoes jalanõusid proovimas.
Kahjuks mu jalg kaldub juba 43 poole, siis arvasin, et need tossud, mida ma välja valisin,võivad väikeseks jääda. Seega suundusin Asicsit otsima, mis on mu suur lemmik ja mu jalale sobivad need väga. Lahkusingi poest uute Asicsi jooksutossudega ja lähen homme neid esimest korda proovima. :) Arvan, et preemiaks oli see asjalik ost :)Natuke nädalast rääkidest, siis oli kõige meeleolukam üritus ball, mida meie klass korraldas. Õnneks läks kõik korralduslikult suurepäraselt. Bänd oli vapustavalt tore ja tantsida sai ka :)
Kahjuks ei jõudnud mu tellitud kleit kohale, aga õnneks tuli appi kostüümilaenutus Maskeraad, kes tegi veel GAGi õpilastele kutse alusel -10% alet.Fotograafilt pole veel pilte saanud, aga telefoniga klõpsitud pildid ajavad ka asja ära :)  

Seniks nautige ilma ja olge toredad ! :)
Panen teile siia paar ahvatlevat pilti oma jahu- ja suhkruvabast toorjuustukoogist ja ahjupudrust. :)

 


Ilusat õhtut !

You Might Also Like

6 kommentaari

 1. Väga tubli. Jätka samas vaimus ja postita edasi.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Postitan edasi kohe kindlasti :) Ja aitäh sulle :)

   Kustuta
 2. No pildid on küll nagu öö ja päev. Väga tubli oled! Lase aga samas vaimus edasi ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, sulle :) Ma annan endast parima :)

   Kustuta
 3. Kuule sa oled ju täitsa super kehaga praegu juba;) Võib-olla kõhtu veel natuke trimmida, ma ise olen alati kimpus olnud kõhukesega ja nüüd tahaks täitsa lamedaks saada. Aga muidu super!! Mina oleks sinu asemel juba täiesti rahul;) Tubli!

  VastaKustuta
 4. Tere! Kas oleks võimalik saada jahu- ja suhkruvaba toorjuustukoogi retsepti?

  VastaKustuta

Subscribe