Nädal reelt maas.

14 märts

Hei !
Sellel nädalal pole mul toitumise suhtes üldse iseloomu olnud. Jah, ma olen kõik söögid teinud kava järgi ja kõike kaalunud jne, aga suhu rändab ikka shokolaadi ja kommi, ühel päeval isegi jäätist. Selline magusavajadus ja isud on. Andsin ka neile järgi, sest otsustasin, et luban sellel nädalal seda kõike endale ja kohe homsest võtan ennast kokku. Kaal on hetkel ikkagi 74 koma midagi. :)

Tulin eile Võrru ja see on toitumise koha pealt minu jaoks tõeliselt suur katsumus. Seekord leppisime emaga kokku, et ta aitab  mul kava jälgida nii, et oli nõus ka ise kõike kaasa tegema. Seega ei kaalu ma ainult toitu endale, vaid ka oma emale. Tegin eile poenimekirja valmis ja täna oli suurem toidu-shoppamine. :) Nii raske oli nimekirja teha, sest kodus pole pmt mittemidagi. Tallinnas on mul varutud igasuguseid asju ja palju kergem on askeldada, aga siiski sain ma hakkama.

Otsustasin, et lähen sügisel oma elu esimesele poolmaratonile. Järgmisel nädalal hakkan korralikult treenima ja Võrumaa maastik on jooksmises väga hea, sest jooksu ajal saab ka arendada võhma, kuna teel on palju tõuse. Katsetasin teisipäeval oma uued jooksutossud ka ära ja pean ütlema, et tegin hea valiku :) Rõõmsaks teeb meele ka see, et jooksuaeg on paranenud, jooks on läinud ühtlaseks ja ma jaksan rohkem. Mida veel tahta. ? :)

Täna käis vanaema külas ja oli meeldivalt üllatunud, sest igal korral, millal ma teda näen, olen ma jälle cm'd enda küljest ära visanud. Samuti ütles Siim ühel päeval voodis olles, et kuule, su tagumik on ikka väiksemaks jäänud küll. Lõpuks hakkab midagi jälle muutuma, kuigi endal on muutusi meeletult raske näha.

Selle kaalulangetusprotsessi kõige halvem asi on see, et riided jäävad suureks. Alles eelmisel kevadel ostsin endale uue garderoobi, aga sellel kevadel pean jälle hakkama uusi riideid ostma, mis nõuavad korralikult ressurssi. Ahjaa, ja kui keegi näeb mu rindu kuskil jalutamas, siis palun saada nad minu juurde tagasi. Juba kurb hakkab peegli ees seistes :D

Neljapäeval tegi mulle rõõmu teefirma Especha, kellest ma eelmisel korral rääkisin, sest olin neist üpriski vaimustuses. Igatahes Especha teemeister tõi mulle koti täie asju maitsmiseks, mida ma veel proovinud ei ole. Ütlen ausalt, et pole neid veel proovida jõudnud, sest tulin Võrru ära, aga kui ma pärast vaheaega jälle Tallinnasse lähen, siis võtan degusteerimise ette ja kirjutan teile ka oma elamustest. :)

Kokkuvõtteks tänasele tahan öelda, et vahepeal on vaja ennast vabalt tunda ja pista põske ka shokolaadi ja kommi, sest tunne, kui oled jälle ree peale saanud on super.
Ärge siis liiga palju stressake ja nautige kevadilmasid ja tehke väljas midagi toredat ! :)
Need, kes joosta ei taha, minge rulluisutama, sest kergliiklusteed on enamasti puhtad ! ;) Sain Siimule ka uisud ja meie läheme ka koos uiskama :)

Olge tublid ! :)

You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe