Placent Acitv 6-nädalane kuur

08 aprill

Tere õhtust ! :)
Hommikul ärkasin varem, kui oleks pidanud. Miks ? Sellepärast. et tahtsin teha rahulikult süüa ja hommikut nautida, mitte visata endale kähku midagi kokku.
Seega läks tegemisele jälle mu üks lemmikutest - AHJUPUDER.
Segasin natuke üle poolepaki riccotat peotäie kaerahelvestega, lisasin küpsetuspulbri, kaneeli, stevia ja maasikad ning panin ahju. :) Kõrvale jõin pärast veel piima, millega oleksin pidanud algselt pudru keetma. :)
NONII, TÄNASE PÕHITEEMA JUURDE ! :)

Sain Siimu käest sõbrapäevaks Placent Activ shampooni, palsami ja ampullid. Üle jäi mul ainult järjepidev olla ja kuur läbi teha. 
Shampoon ja palsam lõhnasid päris meeldivalt ja pärast esimest proovimist olin rõõmus, sest juuksed olid väga pehmed ja püsisid kaua puhtad. Palsam oli väga pehmendav, kuigi ta oli sellise natuke vedelama konsistentsiga ja alguses olin veidike kahtlustav tänu sellele.. Aga palsami telliks kasvõi eraldi igakell uuesti. 
Nii, kuur koosnes veel ampullidest, mida pidi juuksejuurtele kandma 2 korda nädalas. 
Arvasin, et tulemus pole väga märkimisväärne, aga enne-pärast pilt räägib enda eest. :) Ma otseselt cm'd ei mõõtnud, aga tegin pildid sama suurusega, seega peaks olema võrreldav. 


Mina igatahes soovitan igaljuhul ja kasvõi mitte ainult kasvatamiseks, vaid ka tooted meeldisid niisama mu juustele väga. :)  

     Toredat katsetamist ja ilusat õhtut ! :) 

You Might Also Like

1 kommentaari

Subscribe