Nädal paturallit

27 juuni

Hei !

Ma väga loodan, et kõigil olid super-toredad jaanid. Kellel kestsid need päeva ja kellel mitu. Minul kestis jaani sööma- ja joomaralli juba nädal aega. Aga teate mis ?? MA EI KAHETSE MITTE MIDAGI !
Sain aru, et vahel pean ennast toitumise koha pealt natuke lõdvemaks laskma, et mitte päris hulluks minna ja olin väikest puhkust väärt ka. :) Tore oli üle pika aja teha endale jaanide ajal üks kokteil ja süüa sašlõkki. :) Muidugi on ka sašlõkk olemas mu kavas ja tegelikult toitusingi enamvähem kava järgi, aga mõnes kohas tegin natuke järeleandmiseid. Tänase seisuga olen olnud patu peal juba nädala ja homme olen taas ree peal. :) MA LUBAN ! Mulle pole see raske sinna tagasi hüpata. Selle nädalaga said kõik üritused ka otsa ja võin rahulikult taas õigeid toite süüa.

 Minul algasid pidustused juba eelmisest laupäevast (20.juuni), kus oli mu vana põhikooli 180.a juubel ja koolikokkutulek. Pidin esinema(jälle!!) ja kahjuks olin oma klassist üksi kohal. Õhtul sai bändi järgi Siimuga koos päris korralikult tantsu vihutud.
Ahha, hommikul käisime Vastseliina laadal ka ja ostsime ühe mega ilusa tüki suitsuliha. Kahjuks suutsin ma selle laada peal kuidagi ära kaotada ja koju see lihatükk ei jõudnudki :( Sellegipoolest oli tore.

 
      


Pühapäeval pidasime minu vanaema juures nn "jaanipidu". Päeval, kui toimus valla laulu-ja tantsupidu, oli ilm veel super. Kahjuks pööras see peapeale just siis, kui hakkas simman ja tantsida ei saanudki :/ Niiet, keerasime ennast juba pool 1 öösel magama. Vot sulle siis jaanipäeva. :D


Esmaspäeval võtsime suuna Siimu juurde Harjumaale. Pidasime seal ka küla jaanituld. Siis mõtlesin, et tuleb üle seitsme kuu jälle ühed koksid teha. Siidri peale ma välja ei läinud. Mõtlesin, et võtan midagi kangemat, aga selleeest vähem. Seega läks käiku Gin toonikuga. Kui esimene kokteil sai joodud, tundsin, kuidas hakkas hullult pähe. Lisaks sellele, et olen kaalu kaotanud, ei kannata ka mu keha enam alkoholi (mis on muidugi hea). Niisiis piirdusingi kogu peo jooksul ainult 3 kokteiliga ja mulle piisas. Nagu külapeole kohane oli ka palju tantsu, tralli ja ka mürglit, kuid üldiselt oli supertore, sest Aruaru rahvas on MEGA VINGE ! Magama sain alles järgmise päeva lõuna ajal u kell 11. :) Õhtul pidi muidugi Siim esinema minema ja ta nägu oli tantsides päris hapu. :D

 Kolmapäeval chillisime päeval niisama ja tore oli koos olla. Siimu juures on väikesed küülikud, niiet kes soovi avaldab, siis kindlasti saaks endale pisi-tillu ja mega pehme küülikupoja. :) Sain pildi peale halli jänku, aga üks must-valge oli meeletult nunnu. :)

Neljapäeval toimus meil Võrus osade kaalulangetajatega kokkusaamine. Nii tore oli jälle näha ja inimesed on täis positiivsust ja rõõmsameelsust. Isegi meie armas Tiina (minu teine ema :D )  oli Ida-Virumaalt kohale tulnud. Sõime Muffinis salatit ja nautisime kohvi. Koosviibimisest sai nii nii palju positiivset laengut, inspiratsiooni ja motsivatsiooni. :) Aitäh, armsad naised! Ma tean, et olen küll kõige noorem, aga kui eesmärgid on inimestel samad, on ka vinge koos käia. :) 

 Jõudsime ka enne kohvikus käiku Triinule töö juurde külla, sest ta meiega kahjuks koos olla ei saanud. Sellegipoolest sai tere öeldud ja kallistatud. :)

Reedel otsustasime oma vana põhikooli klassiga, et aeg oleks kokku saada. Tegimegi siis järve ääres väikse grilli, aga kahjuks kõik kohale tulla ei saanud, seega oli üle poole inimestest puudu. Eks siis tuleb järgmisel aastal uuesti teha. :) Igatahes oli väga tore ja hea oli jälle üksteist näha. :)

Täna tuli õe sõbranna ideele, minna Meenikunno rabasse ja teha üks väike matk ka piknik :)
Mõeldud-tehtud. Küpsetasin hommikul ühe patuvaba rullbiskviidi kaasa ja nipet-näpet veel. :) Sõitsime kohale ja jalutasime mööda laudteed poolele teele, kus oli armas soojärv. Meenikunnos on tehtud ka laudteele pooles osas väikest uuendust ja väga mõnus oli jalutada. Päike paistis palavalt ja super ilm oli. :)
Sättisimegi siis ennast poolel teel maha ja võtsime toidud välja. Kui saime jutud räägitud ja kõhud täis, kõndisime veel raja lõpuni ja siis uuesti alguspunkti tagasi. Peaksin minema Siimuga ka sinna ja lausa ratastega. Tahaksin minna sellisele päris matkale ka veel sellel suvel. Eks näis, kuidas ma jõuan. :) Rullbiskviidist räägin ma järgmises postituses, sest praegu pole vist retseptideks enam ruumi :DAhjaa, käisin eile ja üleeile rulluisutamas. Üleeile tegin 12 km ringi, sest vetsuhäda takistas sõitmist :D Eile oli algselt plaanis 20 km , aga kuna 15 km peal jäid rulluisu klambrid kuidagi üksteisega kinni, siis suutsin maha kukkuda ja endal küünarnuki veriseks teha, seega jäi mu sõit 17 km pikkuseks. :)

Sellel nädalal oli siis selline pool-patune värk. Mul hakkasin lihtsalt häirekellad lööma sellega, et ma ei suutnud enam isegi nautida ühtegi lubatud patukat. Kõige suurem emotsioon, mis mind valdas, oli süütunne.  Siim hakkas juba muretsema ja siis sain ka ise aru, et tekkima on hakkanud väikest viisi toitumishäire. Nüüd suutsin mõtestada asjad lahti ja seega tegingi nädal aega sellist vabalt võtmist. ;) Õnneks kaalule on see väga vähe mõjunud.

Luban, et hakkan homsest jälle korralikuks nii trenni kui ka toitumise poole pealt. :) Püüan järgmised kuu aega veatult kava järgida, sest 23.juuli reisile minek ja tuleb jälle väike paus võtta.

Nonii, sellega peaks tänaseks vist kõik olema :D
Olge toredad, jääge positiivseks ja järgmises postituses saate juba ka söögijuttu ! :)

Teie Helena :)
You Might Also Like

6 kommentaari

 1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kas sa oled rullbiskviiti riisijahuga ka teinud?

   Kustuta
  2. Pildil olev rullbiskviit ongi tehtud riisijahuga :)

   Kustuta
 2. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 3. Sul on väga mõnusad retseptid! :)

  Retseptid võiksid sul olla lausa eraldi menüüs(nii nagu sul on avaleht,minust, kaalulangus) :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma olen sellele isegi mõelnud. :) Ma usun, et kui aega varun rohkem, teen ka selle ära. :)
   Kui eelmisel korral hakkasin tegema neid, siis läks aega ikka päris tublisti.
   Kui asjaga valmis saan, annan teada ! :P

   Kustuta

Subscribe