Trennid-trennid..

19 juuni

Hei hopsti ! :)

Tahtsin juba kirjutada siia esmaspäeval ja võtta eelmist nädalat kokku. Kahjuks tuli aga kodus kiire aeg, sest läks silo tegemiseks ja olin hästi hästi hõivatud. Kolmapäeval võtsin kolmeks päevaks jälle suuna Tallinna poole, sest pidin minema esinema. Kolmapäeval oli üks põhikooli lõpuaktus ja täna gümnaasiumiaktus, kus lõpetas ka Tanel Padar.

Nii, natuke eelmisest nädalast.. :)
Trenni suhtes läks õnneks väga hästi.
E: kiirem jooks 8,5km
T:puhkus
K: tund madalal pulsil jooksu. 
N: puhkus
R: lihastrenn
L: 40 mini intervalljooksu
P: 1,5 h madala pulsi jooksu
Tegelikult oli madala pulsiga väga raske joosta, sest tahest tahtmata tahtsin tempot jälle kõrgeks ajada ja seega läks ka jälle pulss üles. Vahepeal oli täitsa tunne nagu jookseks kohapeal, aga tähtis polnud pulsi järgi joostes mitte vahemaa, vaid pulss :)

Jäin nädalaga väga rahule igaljuhul. :)

Sellel esmaspäeval ja teisipäeval ma trenni ei teinud, kuna oli
silotegemine. Sain selleeest tassida päev otsa 40l konservandi kastekannusid ja need olid ikka kuradima rasked. Lõpuks viskas see kastekannude tassimine kopa ette ja ajasin Siimu traktoriroolist ära ja läksin ise sinna. :D


Kolmapäeva hommikul tundsin kuidas õlad ja käed kõik valutavad. Käisin lõunaajal esinemas ära ja otsustasin niisama toas passimise asemel uuesti RevalSpordi uksest sisse astuda. Ostsin endale nädala paketi ja käisin seal kõik kolm päeva, millal ma Tallinnas olin.Kolmapäeval proovisin esimest korda ära Reval Jumpi. MA OLEN LIHTSALT VAIMUSTUSES !
Ma ei kujuta ette, miks ma seda trenni enne olin kartnud proovida. See oli lihtsalt NII NII ÄGE !!
Trenn toimus väikestel batuutidel, kus tehti igasuguseid hüppeid ja jooksuharjutusi. Treener oli lihtsalt selline motivatsioonilaeng.  Ta ei lasknud mitte kellelgi alla anda, enne kui harjutus oli tehtud. Andsin endasi maksimumi ja oli tõeliselt vinge. Trenni teises pooles ajasime oma batuudid kahte rivisse ja hakkasime järjest mööda batuute hüppama ja jooksma. Vot see oli lahe. Meenutas kekatundi, kus pidi järjekorda võtma ja harjutust tegema.

Pärast Reval Jumpi läksin veel oma valusaid konte vesiaeroobikasse lõdvestama. Kahjuks millegipärast ei töödanud mu pulsivöö vee all. Olin kohe täitsa pahane, et trenn mul kirja ei läinud. Oleks ta tegelikult huvi pärast tahtnud teada, kui palju vesiaeroobika kaloreid ka põletab. 
Aga las ta siis olla. 

Neljapäeval seadsin sammud jõusaali, kus ma polnud käinud umbes veebruarikuust alates. Tegin alates märtsist kõik oma trennid kodus. Keskendusin rohkem jalgadele ja seljale. Pidin ka jäädvustama ikka ühe " jõuksi-selfi ", sest kes teab, millal ma sinna uuesti satun.
Pärast pildi tegemist tuli meelde, et olin sõbrapäeval ka ju pilti teinud, seega panin need kaks tükki võrdlusesse ja no vahe on märgatav ! Vorm on palju palju parem ja kaalu ka umbes 9 kg jagu vähem võrreldes veebruriga ! :)


Täna hommikul teretas kaalul mulle vastu nr 69.9 !!! SEE ON IMELINE !!! Aga kaalulangetamine tekitab hasarti, sest tegelikult oli 69,9 mu üks eesmärkidest, aga hetkel on see nihkunud juba 67 peale ja isegi oli peas mõte, et miks mitte juba 65 :D Tegelikult ma enam kaalunumbrit taga ei aja, vaid hoopis väljanägemist ! :) Tundub kui hea mõte ? :)
Ahhaaa, täna tegin kiirelt enne Võrru sõitmist õuna-kirsi jäätist 
ja lubasin jagada ka retsepti. :)


Õuna-kirsi jäätis. 

1 pk lahjat kohupiima     
2-3 spl kookoshelbeid.
1 väike õun
u 10 kirssi.
2 spl türgi jogurtit või maitsestamata jogurtit. 
kaneel


Pane kõik koostisosad purustajasse/blenderisse ja lase ühtlaseks massiks. Seejärel aseta segu sügavkülma ja käi aegajalt segamas. Kui unustad selle sinna kauemaks ja tahad kreemjat jäätist, saad selle uuesti blenderis ühtlaseks lasta, nagu ka mina seda tegin. Samuti saad teha sellest pulgajäätiseid asetades segu vormidesse. :)


Ahhhaa, KÕIK HOMME VASTSELIINA MAARAHVA LAADALE ! :) :) 

Imetoredat õhtut ja olge ka vihmase ilmaga rõõmsad ! :)


Helena :)

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Hei :) Sul on väga motiveeriv blogi ;) tahtsin küsida, et kas selle kava koostamisel arvestati ka sinu iga päeva aktiivsust?(et jõuaks ikka korralikult trenni teha). Kas kunagi on väsimus või jõetus kava järgides peale tikkunud? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hei :) Aitäh!! :) Kava puhul on nii, et kui mul on trennipäev, saan süüa 4 suurt toidukorda, aga kui trenni ei tee, on mul 3 suuremat ja 1 väike toidukord.
   Trennides jõuetust pole veel tundunud. Vahepeal lihtsalt ei ole viitsimist pikale jooksuringile minna jne ;) Aga energia puuduse all ma ei kannata :)

   Kustuta

Subscribe