Augusti kuu eesmärgid

03 august

Hei !
Hetkel olen laagri-lainel :) Järjekordne GLOBE laager on käima läinud ning sellel aastal saan olla juba üks korraldustiimist. Loodan, et läheb siin kõik sujuvalt.
Nii sujuvalt ei lähe siin küll söögiga. Kohe üldse ei meelita jahukastmed, pihvid ja kiievi kotletid. Õnneks on mul siin üksi kasutamiseks suur sviit ja mul on olemas isegi oma isiklik külmkapp. Seega lasen Siimul tuua mulle poest kohupiimasid ja muud söögikraami, et need neli päeva normaalselt ära veeta. Trenni osas kavatsen ka siin laagris korralik olla. Homme hommikune jooksuring on juba plaanis ja õnneks on siin Nelijärvel head teed jooksmiseks. :)

Juuli kuu möödus minu jaoks trenni ja toidu kohapealt suhteliselt halvasti. Trenn jäi tahaplaanile ja kokku langes juulisse veel mitmeid üritusi. Tunnen natuke, et olen ennast alt vedanud, sest pikk treeningpaus pole üldse tore. Eriti veel seda juhul, kui panin ennast sügiseks poolmaratonile kirja.
Juba eelmisel nädalal alustasin uuesti jooksudega ja tunne oli super! :) Pulss on natuke kõrgem kui varem, aga saan selle ka ilusti alla, ma loodan. :)

Augusti kuus ma endale armu trenni koha pealt ei anna. Koostasin endale terveks kuuks treeningplaani, mida hakkan sõrmega järgi vedama. Ei saa takistuseks ka laager, sest lihastrenni saan teha kummilintidega oma toas ja joosta ei keela ka mul vabal ajal keegi. :)

Tahaks ju olla ikka sügisel paremas vormis, kui kevadel suvevaheajale minnes. Olgu, kaalunr on sellest ajast langenud 5 kg, aga ma ei saa üldse aru, et midagi muutuks. Piltide pealt on näha need 5 kg ilusti, aga peegel räägib jälle teist juttu. :/
Ma ei kujuta ette, millal ükskord ma oma peegelpilti teistsugusena näen. :/

Ma ei tea kas olen ainus, kes harjub enda uue kehaga nii ruttu, et ei saagi aru, mis muutunud on.
Kas kellelgi veel nii ?? 

Viimasel ajal olen näinud palju selliseid tuttavaid, kellega pole ammu kokku saanud. Kõigi imestus on muidugi suur. Nad ei ole harjunud ju nägema Helenat, kes kannab S suuruses asju. Enne olin ju XL. Kõigi esimene lause on. KAS SA SÖÖD KA MIDAGI VÕI AINULT VAATAD SÖÖKI ?? või SIIM, ANNA OMA NAISELE SÜÜA KA !!! Eile öeldi just mu emale ka sarnased sõnad nagu Siimule tavaliselt. KAS SA OMA LAPSELE IKKA SÜÜA ANNAD?? 

Mu ema vastas sellele kui vana-rahu ise. "TA SÖÖB VÄGA PALJU! " Ta teab, sest hakkas ka koos minuga kava jälgima ja näeb iga päev kõrvalt neid üüratuid toiduportse, mida ma endale näost sisse ajan. Tavaliselt vastan mina inimestele, kes arvavad, et Siim mind näljutab järgmiselt: "MA SÖÖN ROHKEM KUI SIIM!" Ja nii ongi. Siim ei jõua nii palju süüa kui mina. Samas tahab ta hakata sügisel jõusaalis käima ja lihast kasvatama, aga ma usun, et kõige raskem saab tal olema õiges koguses söömisega.

Oma jutuga tahtsin ma jõuda küsimuseni, et miks inimesed arvavad, et alla võtmiseks on vaja ilmtingimata nälgida ???? Saleneda saab ju ka suurte toidukoguste, heade söökide ja ka tervislike kookidega. INIMESED VÕTKE ENNAST KOKKU !! DIEEDID EI VII KUHUGILE !
Esmatähtis on tasakaalus toit !

Kui ma ütlesin, et sõin just praekartulit muna, singi ja hapukoorega, siis keegi ei usu mind. Aga isegi sellised toite süües saab alla võtta. Oluline on kogus !

Paljud on küsinud ka mu toitumiskava kohta ja ma võin vabalt väita, et FITLAP on üleprahi värk ! :)
Kõige parem asi, mis minu elus olnud on v.a SIIM ;)
Kui teil on fitlapi kohta küsimusi, potsatage need siia alla, või mulle postkasti ! :)

Liituda saate siin  ------- LIITU SIIN !!!! 


Seniks toredat õhtujätku ja ma loodan, et saan teile postidada hiljem siia ühe kava, mida saab teha kummilintidega kodus :) :)


Tsau-pläu :)
You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Tead, ma tean nii hästi seda tunnet kui kõik inimesed ümberringi muudkui suurte ja isegi kaastundlike silmadega vaatavad ja küsivad et ''kas sa sööd ka üldse?'' või kui juhtun kuhugi külla näiteks ja seal süüakse ala jahukastmeid või kartulisalateid jmt mida mina ei söö, siis on neil kõigil nn pilt selge, et ahhaa,sa ei söö üldse sellepärast oledki nii peenike ja siis hakkab muretsemine pihta. Nagu halloo? ma ei saa ka sellest aru, inimesed lihtsalt vist ei taha aru saada, et õigeid asju süües ja koguseid jälgides saab väga hästi ka hea toiduga maha võtta, uskumatu :D Aga sinu lohutuseks võin veel öelda seda, et sinu 5 kaotatud kilo on väga-väga hästi näha, sa näed lihtsalt SUUREPÄRANE välja! :) Muide mina seadsin ka endale augusti kuuks eesmärgid, aitab sellest lebotamisest ja asju muudkui homsele lükkamisest! :P

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Tuuli, ilusate sõnade eest! :) Ma usun, et iseendal ongi muutusi kõige raskem märgata.
   Ma usun, et inimestele oma toitumise selgitamine jääbki üheks keeruliseks asjaks, sest paljud ei tahagi lihtsalt aru saada. Samal ajal söövad nad ikkagi küpsiseid ja komme, ise rääkides, kuidas midagi ei muutu. Samas laidavad nad ka hea toitumise maha. Noh, eks inimesi on igasuguseid.
   Mu ema arvas ka alguses, et ma ei söögi enam jne, aga kui tulin suveks koju ja ta mu koguseid nägi, siis tegi ka tema suured silmad pähe :D
   Noniii, võtame siis kampa ja ärme augustis alla anna ! :)

   Kustuta

Subscribe