Coppa della Maga suvemodelli valimine. Finaal

21 august

Minu jaoks algas teekond sellest, et nägin buduaari lehel kuulutust, kus valiti suhkruvaba jäätise Coppa della Magale reklaammodelli. Tundus minu jaoks täiesti õige hetk ennast proovile panna. Olen enda kehaga hetkel jõudnud rahulolule. Kaalu järgi on maha läinud -26 kg ja riidenr. 44 on saanud 36. NO MILLAL SIIS VEEL PROOVIDA ??

Lisasin ruttu oma pildid ja tore oli tõdeda, et mul oli nii meeletult palju toetajaid ja abilisi ! MA TÄNAN LIHTSALT SÜDAMEST TEID!  :)

Olin rahvahääletuselt teisel kohal ja pääsesin otse finaali. :)

Internetis hääletust jälgides oli kõik tore ja värki, aga sellel hetkel, kui kätte jõudis finaali päev, tundsin, kuidas tegelikult kartsin meeletult minna. Teised finalistid oli modellid ja kogenud selliste üritustega. Ma polnud eales ühtegi catwalkigi teinud. Rääkimata "vouge" stiilis tantsimisest, mida me ühes voorus tegema pidime.

Finaali hommikul sõin kõhu ilusti täis ja istusin Siimu juurest bussi peale. Tund aega kohutavalt umbses bussis sõitmist oli lihtsalt põrgu. Ma olen kindel, et seal oli ÜLE 30 KRAADI !!! 
Jõudsin Tallinnasse ja finaalini oli aega jäänud 4h. Mõtlesin närvide rahustuseks ühe 5 km jooksu teha ja pärast seda õe juures üks värskendav pesus käik ja lõunasöök. Kogunesime kell 15.00 Al Bastione suveaias, et üksteisega tutvuda ja hakata tantsu harjutama. Pidime tantsu jaoks võtma kaasa lühikesed teksapüksid, mida mul muidugi riidenr kahanemise tõttu enam ei olnud. Käisin neid spetsiaalselt ostmas. Okei, võtsin esimesed ettejuhtuvad :D

Tants polnudki nii hull kui ma arvasin. Paar tundi õppisime, aga polnud midagi "kontimurdvat". Muidugi läks pärast suure närvitsemise peale nii mõnigi koht natuke sassi, aga see ei seganud midagi.
Pärast tantsu panime selga moeshow kleidid, mis olid pärit Debenhamsist. Oma pikkuse tõttu sain selga kohe imeilusa pika kleidi. Kleiti selga pannes mõtlesin, et tuleks ise see ka Debenhamsist ära osta, aga hinnasildil hinda nähes, kohkusin natuke ära. See imeline kleit maksis 300 eurot !!!

Siim sai laua kohe väga ette, niiet kui tulin lavale, nägi ta mind esimesena. Kohe kui oma kleidis sinna saabusin, kõlas Siimu suust suur VAAAUUU !! Diori meigikunstniku tehtud meik ja lokid olid ka kirsiks tordil. Catwalk läks õnneks hästi, sest mul olid väga stabiilsed kingad jalas. Mõnel tüdrukul õnnestus konts terassilaudade vahele jätta. Arvestades seda, et tegu oli mu esimese Catwalkiga, läks mul päris hästi.Pärast Catwalki anti meile veidike aega, et mõelda välja oma reklaamtekst suhkruvaba Coppa della Maga jäätisele. Seejärel pidime selle ettekandma žüriile ja publikule. Muidugi oli vaja see nn. "maha müüa.

Ma täpset sõnastust enam ei mäleta, aga igatahes rääkisin sellest, et jäätis sisaldab steviat, mis on küll 300 korda magusam kui suhkur, aga ei tõsta veresuhkrutaset, mistõttu sobib see nii kaalulangetajatele kui ka diabeedikutele. Tänu sellele põhjalikule stevia tutvustusele sain endale Coppa della Maga poolt eriauhinnaks kastitäie jäätist. :)

Meie käest küsiti veel erinevaid küsimusi ja niisama rahva ees ilus olemine ei olnud probleem. Tundsin ennast superhästi ja sain alles nüüd aru, et tegelikult ma pole enam vana mina. Ma olen muutunud välimusest ja ka iseloomult. Nautisin üritust lihtsalt sajaga !
Esikohta ma kahjuks ei saanud, aga selleeest suure kogemuse osaliseks. Oli meeletult tore ja mul on hea meel, et selline äge punt naisi sai kokku. Ei mingit naiste kätši, hoopis koos naermine ja piltide klõpsimine. Kõik olid väga väga ilusad ja väärisid võitu.

Ma tänan kõiki toetajaid ja hääletajaid. Võibolla oli just see konkurss minu jaoks millegi uue algus. Kes teab ? :)
You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe