kuum-kuum ilm ja veel kuumem keha :P

12 august

Hei !

Nädal on juba viimasest postitusest möödunud ja see aeg läks ikka üliruttu. Üks põhjus on kindlasti selles, et olin eelmisel nädalal pool ajast laagris ja siis Siimu juures suve nautimas. :)
Laagris läks täitsa hästi. Käisin jooksmas ja tegin isegi kummilintidega lihastrenni. Tubli võimis ? :D
Neljapäeval jõudsin Siimu juurde ja nii hea oli kaisus magada. Käisin veel ka neljapäeva õhtul jooksmas u 10-11 km, sest teadsin, et järgmised 2-3 päeva tulevad trennivabad. Miks? Sellepärast ,et käisin Tallinnas DoonoriFoorumis esimest korda elus verd andmas! Olin seda hetke juba nii ammu oodanud. Lõpuks olen 18 ja saan verd andma minna. Kartsin ise, et hemoglobiin võib olla madal, aga õnneks läks isegi normi piiresse. Ainult vererõhk oli madalapoolne, kuid selle sai kohviga ära lahendatud. Kanüüli panek oli üllatuslikult valus, aga õnneks polnud hullu. Elude päästimise nimel, võib kõike taluda. Tore on teada, et minu vere andmisest, saavad 3 inimest uue võimaluse. Olge julged ja minge verd loovutama, sest ei pea olema arst, et päästa elusid !
Laupäeval ja pühapäeval nautisime Siimuga õues päikest. Sain endale uued bikiinid ostetud, sest need, mille ostsin aprillis suure õnnega, on nüüdseks juba suured. Õnneks olid NewYorkeris alekad ja sain endale nunnud mummudega ujukad ainult 7 euriga. :)

Kodus bikiine selga pannes taipasin, et DAMN GIRL ! SA OLED HOT !
Ütlesin ka Siimule, et see on pmt esimene kord, kus julgen avalikult bikiinides välja tulla ja niisama õues ringi jalutada. Samuti oli pühapäeval mu elu neljas kord päikest võtta. :) Olen lihtsalt päikesele natuke allergiline ja ei talu kuuma käes istumist. Seekord olin päev otsa väljas ja tunne oli hea.
Lasin kohe Siimul minust ujukates pilti teha, et võrrelda seda 2014 a jaanuari olukorraga. No vahe on märgatav ja hetkel ka -26 kg on kadunud. Hetkel mõtlen, et olen ikka kuradi suure tööga hakkama saanud.

Muidugi hakkasid inimesed pärast seda võrdluspilti muret tundma, et kas ma olen ikka täie tervise juures ja kui palju ma veel alla võtan jnejne. Ma võin kõigile südamerahustuseks öelda, et olen täiesti terve ja õnnelikum kui kunagi varem. Kaalu kohta ma ei oska öelda, kas võtan juurde või alla, sest sügisest hakkan lihast kasvatama. Saan oma armsasse RevalSporti jälle minna ja isegi Siim lubas kaasa tulla, aga eks seda näitab aeg. :) 

Jõudsin ka nende paari päeva jooksul käia shoppamas nii Võrus kui ka Tallinnas ja õnneks sain oma listist nii mõnedki asjad maha tõmmatud. Teate, kui raske on kogu garderoobi välja vahetada. Hetkel olid suveasjad enamvähem olemas, aga hirmuga mõtlen juba sügisele ja sellele, et mul pole ühtegi soojemat jakki/jopet ega ka pluuse. Oh seda jama.
Astusin võrus ka sisse ühte kaltsukasse, kust sain super armsa kleidi ja mõnusa seeliku. Kaltsukad on päris toredad ja eriti toredad on seal hinnad.

Täna oli üks eriliselt hullumeelne päev. Hommikul niitsin, siis käisin ujumas,  lõpuks lõpetasin mitmetunnise kokkamisega köögis. Hetkel on juba õhtu käes, aga ees ootab veel koristamine, jooksma minek ja kurkide purkidesse toppimine. :)

Täna valmistusin köögis talveks ja pakkisin sügavkülma kottidesse marju, köögivilju ja suvikõrvitsat. Käisime eile emaga isegi suurt sügavkülma ostmas.
Tegin veel 2 suurt potitäit "letšot" või tomatikastet, kuhu ei läinud sisse grammigi suhkrut.
Sisse läks sinna tomatit, paprikat, suvikõrvitsat, sibulat, küüslauku, 1spl äädikat, soola, tilli, peterselli ja natuke steviat.


Lõpptulemus oli muidugi meeletult maitsev. Õnneks on kõik seal potis minu toitumiskava järgi vabavara, seega saan süüa seda kastet meelerahuga niipalju kui tahan :) Õnn missugune. :)

Muidugi möödus ka hommik kokates, aga sellest räägin teile järgmises postituses.  Kellel aga hing ei anna rahu, võib mu instagrammi vaadata, sest seal on pilt juba olemas. https://instagram.com/v6idan_kaotades/


Laupäeval kavatsen minna Lasva Jõe- ja järvejooksule, mida korraldab Võrumaa Spordiliit ja see on üks etapp Võrumaa pikamaajooksu sarjast. Jooks ise on 11 km pikk. Loodan selle 1 h ära läbida, aga minu jaoks on see pigem treening. Kes saab, see tulgu jooksma, sest rada on supervahva. :)


NÜÜD SUUR ABIPALVE MINU LUGEJATELE!

Võtsin julguse kokku ja kandideerisin buduaari Coppa della Maga modellikonkurssile.
Coppa della Maga toodab suhkruvabasid jäätiseid, mida on maitsestatud steviaga ja seega on midagi minu maitsele. :) Mõtlesin, et olen ka suhkruvabade küpsetistega seotud ja kasutan igapäevaselt steviat. Miks mitte siis kandideerida ka Coppa della Maga reklaamnäoks.
Reeglites oli küll kirjas, et osaleda võivad kõik ja see ei küsi inimese pikkust ega laiust.
Kahjuks on osavõtjad peaaegu kõik modellid ja harjunud catwalkide ja muude asjadega.
Nimelt peame me finaalshowl tantsima, tegema catwalki ja reklaamklipi.

Seega minu uus eesmärk on näidata, et ka tavaline naine, kes pakatab energiat ja positiivsust, võib kogenud modellidele tuule alla teha. Hetkel saab veel hääletada täna ja homme.

Palun, sina, kes sa seda postitust loed. Aita mind oma häälega ja hoia mulle pöialt.

Kui mul peaks minema hästi, siis teen kõigile soovijatele jätsi ja ühe suure suure kalli välja :)

http://buduaar.ee/summermodel2015/candidate/helena-koivsaar 

Kliki siia lingile ja pane 5 ! ;) 


Kindlasti tahtsin ma täna siia veel midagi kirjutada, aga kõik ei püsi kunagi meeles. Olge senikaua tublid ja võtke päikest!
Mina lähen nüüd jooksma ! :)
Kõik küsimused ja kirjad potsatage kommentaaridesse või mulle postkasti. :)

Helena :)


You Might Also Like

1 kommentaari

  1. Kindlasti annan oma hääle, kuna sa oles olnud niiiniiii tubliiii!! :)
    Kadedaks ajab :(

    VastaKustuta

Subscribe