Uued tuuled..

02 november

Hei hopsti !

Mu põlv küll "Hei hopsti" sama rõõmsalt ei ütle, kui mina praegu, aga tänane trenn oli seda väärt.
Käes on november ja tundsin, et pean alustama uuelt lehelt ja mõtestama oma asjad lahti. Üleelmises postituses halasin nagu väike laps, aga täna pean rõõmuga tõdema, et leidsin oma motivatsiooni taas üles. Küsite võibolla, et kuidas küll?

Käisin nimelt laupäeval EMV ja X I.Mardo memoriaali. Neile, kes ei tea, mis see on, siis võin öelda, et laval võistlesid kõige ilusamad naised ja mehed Eestis. Võisteldi kulturismis, fitnessis, rannafitnessis ja bikinifitnessis. Te ei kujuta ette, kuidas mu suu lahti jäi, kui naised lavale tulid. Tahtsin nende ees reaalselt kummardada. Nad näevad lihtsalt meeletult vaeva ja need kehad on lihtsalt kadestusväärsed. Muidugi tuli üle mu huulte ka järsku lubadus: Siim, pea meeles, ma olen ka kunagi kasvõi kord elus seal laval! Ma ei garanteeri, et see juhtub lähiaastatel, aga kunagi kindlasti. See oli lihtsalt võimas motivatsioonilaks, mille ma sealt sain. :) Tabasin ennast mõttelt, et kui nemad suudavad, suudan ka mina. Ja mu kahenädalane trennipaus peab lõppema. Ma pean ennast taas püsti ajama ja võtma eesmärgi silme ette ! :)

Võtsin teile siia Fitness.ee lehelt ka paar pilti võistlusest. :) 
Huuh, ülim elamus oli. Ning ma südamest tänan Veroonikat, kes oma võidetud VIP piletid mulle loovutas! :) Kallid sulle selle eest! :)


Nonii, nüüd uudiste rubriik! 

 1. Tegin endale lõpuks ära ka Facebooki "fännilehe", kus hakkan kajastama oma tegemisi ja uusi postitusi. Lisan sinna ka selliseid asju, mis jäävad blogis kohast ilma. :) Niiet, hopsti kõik mu lehele --- SIIN !
 2. Uuendasin oma blogi ja nüüd leiad ka üles postitusi siltide järgi. Nii on sul lihtsam liigelda ja leida üles oma lemmikud postitused. Olgu nendeks siis trennijutud või hoopis mõni vahva retsept. 
 3. Leidsin oma motivatsiooni üles ja hakkasin uuesti trenni tegema! Huuuh, kui raske täna see oli, kui kaks nädalat ei liigutanud ennast. Jah, ma olin omadega sealmaal, et mu motivatsioonilangus oli nii suur, et isegi trenn oli vastumeelne.
Nüüd vahva uudis ka kõigile Fitlapi fännidele! :)
Olen nüüd ametlikult Fitlapi tiimi liige ja mul on meeletult hea meel, et programmi peatreenerid, mulle seda võimalust pakkusid. Hakkan nüüd aega veetma rohkem köögis retsepte katsetades. Sellega seoses on mul hea meel, et köögiremont hakkab lõpule jõudma ja võibolla saan ka inimese moodi lõpuks elada. :)

Nonii, tänaseks sain kõik hingelt ära. :) Kui teil on mingeid ettepanekuid, kuidas blogi mugavamaks muuta, siis andke teada. Üritan lahenduseni jõuda. 

Seniks vahvat õhtut ja teile üks pildivõrdlus ka.
2010-----2015


Teie Helena! :)

You Might Also Like

6 kommentaari

 1. Edu selle fitnessi sooviga :) Selle jaoks pane end vaimselt ja füüsiliselt valmis, et see ei ole kerge. Kui sul on kalduvusi enda keha pärast muretsemisele, kaalunumbrid teevad kurvaks jne, siis mõtle hoolikalt järgi, kas oled valmis sellise tee ette võtma. Loe kindlasti mitmeid erinevaid blogisid, mis ausalt ja ilustamata kirjeldavad seda teekonda koos varjupooltega ja pane end valmis katsumuseks. Kerge see pole. Mina sain toitumishäire sellest ja ma pole ainus :) Kuid inimesed on erinevad. Vägagi erinevad. Ehk sulle just sobiks see :) Ootan põnevusega sind lavalaudadele. Oled väga särav ja sobiksid särava isiksusena sinna :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kindlasti ei pruugi ma sinna lavale jõuda ei aasta, ega kahe pärast. Õnneks mul on pikk pikk elu ees ja ma usun, et selle aja jooksul suudan sinna kindlasti jõuda. :) Hetkel tegelengi sellega, et saada kätte jälle tasakaal oma elus ja mõtlemises ja siis piilun ka sinna lava poole :)

   Kustuta
 2. Ma sooviks hoopis teada sellist asja, kas ilusate kehade oranžiks/pruuniks võõpamisel ja näo lumivalgeks meikimisel on mingi kindel põhjus-seos (täielik vastandamine loob vähemalt minu silmale nii valusa kontrasti, et kehade ilu ei torkagi esimesena mõttesse)? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kui päris aus olen, siis mina sellele küsimusele vastata ei oska :) Kui teada saan, annan teada! :)

   Kustuta
 3. Mul on raske mõista kulturismi, bikiinifitnessi jms spordialadel tegutsevate inimeste eeskujuks toomist ja kadestamisväärseks pidamist.
  Vaimselt ja füüsiliselt kurnav karm enesedistsiplineerimine mis antud juhul küll positiivses võtmes ei esine. Ranged dieedid mis tervislikkusest äärmiselt kaugele jäävad, keemiat täis proteiini sisaldavaid tooteid, sõpradest-perest-sotsiaalelust eemaldumine, pidev enese võrdlemine teistega ja hirm "murdumise"ees, enesesüüdistamine rajalt kõrvale kaldumisel. Kõik eelnev juba viitab vaimsele ebastabiilsusele mis on ilmselgelt tagajärg sellele kui ühest kindlast asjast on saanud inimese elu keskpunkt. Sellel alal on seda paraku võimatu vältida.
  Keegi kes on kulturismi/fitnessi vms tegelenud võiks ausalt ja avalikult sõna võtta, et pimesi alast huvituvad inimesed teadvustaksid endale rohkem oma otsustega kaasnevaid riske.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma tean kõike seda negatiivset, mis kaasneb selle spordialaga. Iga asjaga elus tuleb kaasa palju negatiivset. Lihtsalt ma hindan inimeste sihikindlust ja võimekust. See on ju iga inimese enda asi, kui raskeks ta oma elu elab. Meil pole õigust kellegi huvialasid ja eesmärke maha teha.

   Kustuta

Subscribe