Magusadieet ja jõuluvaheaeg

20 detsember


Hei!

Blogi sissekanneteni pole ammu jõudnud. Eks oma süü ole ka veerandi lõpul, mis saabus äkki, nagu alati. Hinded vaja ruttu-ruttu korda saada ja matemaatikas oli ka proovieksam, mis läks katastroofiliselt.
Viimased poolteist nädalat olen olnud korralikult magusadieedil. Tegin ise piparkoogitainast ja piparkooke ja muid asju, millele ei suutnud ka mina EI öelda. No lihtsalt ei suutnud. Kaal isegi vahepeal langes selle asja peale, seega saan seda magusadieediks nimetada küll.Lihtsalt augusti kuu pilte vaadates, pole peegelpilt enam nii vormis ja ilus. Aga ma olen 100% kindel, et suudan selle taas saavutada.
Minu ema ütles, et meeldin talle isegi praegu oma 3-4 lisandunud kiloga rohkem, sest enam ribid ei turrita vähemalt nii hullult välja. Minule aga ei istu, sest tunnen nagu väike põssa ennast. Kui juba kord oled midagi head saavutanud, siis ei taha enam halvemat.

Selleks, et taas oma unistuste keha saavutada, võtsin ühendust treener Susan Keinastiga. Saame jaanuaris kokku ja teeme paar personaaltrenni. Ta koostab ka mulle treeningkava ja siis saab teadlikult ja hooga trennitama hakata. Usun, et korralik treeningkava aitab hästi arengule kaasa. Ma usun, et motiveerib ka rohkem.

Teiseks tegin ma endale jõulukingi ja ostsin lõpuks ära OMRON'i diagnostilise kaalu, millega tehakse kehaanalüüsi ka spordiklubis. Saan sellega jälgida oma arengut ja seda kas langeb ka rasva%. Oluline on langetada rasva%, mitte kaalu. Kuigi mulle on ka natuke oluline ikkagi kaalunr, sest praegu on kaalu silmadelgi valus vaadata :D
Seade näitab lisaks sinu kaalule siseorganite rasvataset, keha rasvasisaldust ja kehamassi indeksit. 

Eks ma olen ise ka süüdi, sest vahepeal oli meeletu stress ja kõik aina kogunes.
Siiski ei heida ma meelt ja olen arvamusel, et kaalulanguse teekond ei saagi olla ainult languse suunas. Vahel tuleb ka tõuse ja see on normaalne. Lihtsalt tahtsin olla jõuludeks elu parimas vormis, kuid see jäi seekord ära. Võibolla järgmisel aastal? :) :)

Ühe vahva uudise omanikuks sain ma ka reedel. Mulle oli kirjutanud Estiilofit.ee ja nad kingivad mulle jõuludeks spordiriiete komplekti, mille sain ise kokku panna. :)
Kuna mul on palju roosasid ja lillasid pluuse, siis sobiksid need püksid mulle ideaalselt.Lisaks valisin veel endale sellise pluusi, millega saab ideaalselt neljapäevastesse Zumba trennidesse minna. :) Kuna olen eesmärgiks võtnud käia jooksmas ka talvel, siis Estiilofit lisas mu pakile veel ka mõnusa peapaela, mis läheb komplekti mu pükstega. :)Estiilofitist ja nende riietest räägin teile lähemalt juba järgmises postituses, sest siis jõuab pakike kohale ja saan teile riideid näidata ka enda seljas! :) :)
Senikaua vali ka endale e-poest jõulukink välja.

Kuna tulemas on vaheaeg ja jõulud, siis otsustasin, et sean endale eesmärke väikeste sammude kaupa. Seega siit ongi tulemas mu eesmärgid järgmiseks 2-3 nädalaks. 
 • Veeta jõulud tervislikult
 • Teha korralikult trenni 
 • Võõrutada ennast magusast 
 • Registreerida ennast ära BeFit konkurssile 
 • Meisterdada rohkem ja rohkem tervislikke retsepte. 
 • Saada kaal taas liikuma (alla poole) 
 • OLLA ÕNNELIK! 

Tundub vist mõistlik küll, sest uuel aastal tuleb kindlasti mu lubaduste nimekiri päris pikk. Siiani olen mitu aastat kõik oma uueaasta lubadused täitnud. :) See on lihtsalt üks mu kindlatest traditsioonidest, endale pikk-pikk nimekiri koostada.

Lisaks sellele, et ma kokkan ja treen trenni, tegelen ma ka muusikaga. Olen lõpetanud isegi klaveri erialal muusikakooli ja praegu mängin kitarri. Viimase nädala sisse on jäänud nii mõnigi esinemine. :) Panen teile siia paar pilti ka. :) Võibolla kunagi jagan isegi videolinti :) 


        Soovin teile imetoredat neljandat adventi ja olge postiivsed! :)

Järgmises postituses jagan paari toredat retsepti ja kindlasti saavad pildile ka mu jõulukingid. :)

Olge vahvad!

Helena :)


You Might Also Like

9 kommentaari

 1. Kas see Omroni kaal on BF-508 või BF-511?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Omron BF-508, kallimat lihtsalt ei raatsinud osta ;)

   Kustuta
 2. Helena Sa näed suurepärane välja ja need paar lisakilo ei paista kyll kusagilt välja ;) Ilusat pyhade aega Sulle

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh ;) riiete alt vist nii väga õnneks ei paistagi, aga alati saab ju paremini.;)
   Rõõmsaid pühi sullegi! :)

   Kustuta
 3. Minu arust oled praegugi super lux..liigne peensus pole ka ilus ����

  VastaKustuta
 4. Armas tüdruk.

  VastaKustuta
 5. Väga kaunis neiu, aga jah rohkem alla võtmist ma küll vajalikuks ei pea :) nagu mehed ise ütlevad ( mitte 18+ ) siis natukene pehmust peab igal naisel olema...puusal :) Ilusat jõuluaega ja palju uusi häid ideid!

  VastaKustuta

Subscribe