Jõulu ootuses!

28 november


Ja juba oligi esimene advent! Mismõttes? Juba?? 
Tegelikult mulle hullumeelselt jõulud meeldivad, võinoh tähendab ma sisuliselt elan jõulude nimel. Ma ei mõtle selle all seda, et kingitusi on hea saada, vaid lihtsalt see tunne, mis minu sees talve ja jõulude tulekuga keerleb on lihtsalt nii mõnus. Sama hea tunne, nagu piparkoogilõhn.Nägin eile nii palju pilte kuuskedest ja kaunistustest. Lausa kahju hakkas, sest minul korteris kuuske pole ja ilmselgelt siia ei mahu ka, sest korter tõesti tilluke. 4 seina ja kõik. Siiski käisin poes ja ostsin endale kaks karpi kuuseehteid, mille riputasin hoopis kardinapuu külge. Natuke jõulusem tunne tuli küll. :) 

Hästi paljud blogijad on kirja pannud oma jõulusoovid ja mõtlesin, et ka mina teen väikse listi asjadest, mida oleks vaja või heameelega endale jõulukingiks soetaks. Eriliselt meeldis mulle Hiie-Liini postitus sellest, mida ühele spordifanatile jõuludeks kinkida. Võin öelda, et kõik asjad tema listist teeksid ka mulle heameelt. Raamatud- Raamatud mulle väga meeldivad ja eriti meeldib mulle osta raamatud poest koju, mitte laenutada neid raamatukogust. Viimasel ajal olen lugenud ka erinevaid nn. eneseabiraamatuid, aga kokaraamatud on alatised lemmikud! Eriliselt meeldivad mulle Ragne Värki raamatud, sest juba ainuüksi pildid on imelised!

Plaadid- Kuna mu autos pole USB otsikut, siis pean kuulama muusikat plaatidelt, kui midagi raadiost ei tule. Mu unistus oleks kord saada endale kõik Jääääre plaadid, mis üldse välja antud on! Ma olen Jääääre fänn vist juba 4-5.klassist saadik ja mul ei saa siiani küll. Hetkel tahaksin ka väga Bastille- Wild World  ja Twenty One Pilots- Blurryface plaati. Need kaks bändi on taas sellised, mis ketravad mu arvutis hommikust-õhtuni. Vaesed naabrid. :D

Küünlad- Mu korteris põleb iga päev korraga kaks lõhnaküünalt. Üks köögis ja teine (elu)toas. Põhjus selleks on täitsa lihtne. Esiteks, mulle meeletult meeldib küünlaid põletada ja teiseks oli mu korteris sisse kolides pahtlitolmu lõhn, millest tahtsin meeletult lahti saada. Siin aitasid küünlad hästi kaasa. :)

Piimavahustaja-
Kuigi olen üldiselt musta kohvi armastaja, eriti varahommikul, sest päeva esimene kohv peab olema mul must ja kange, siis viimasel ajal olen ka hinnama hakanud mõnusa piimavahuga kohvi. Siiski mulle väga piimane ei meeldi, vaid natuke piimavahtu mustal kohvil on täpselt paras. Tahaksin endale sellist piimavahustajat, mis ajab vahtu ka taimse piima, sest tavalist piima ma pole enda külmkapist vähemalt juba viimased kuu aega leidnud.

The Five Minute Journal- Minu jaoks tundub see imetore märkmik. Saad märkida enda igapäevased eesmärgid kirja ja selle, mis teeb sind õnnelikuks. No ülivahva kink, mida kinkida ja ise saada. Vaata lähemalt SIIT!

Hugo Boss The Scent for Her - No lemmik-lemmik lõhn! Aitäh Jaanika, et sa mulle selle testri tõid ja selle lõhna mu kinnisideeks muutsid. :D

Telefon- Uut telefoni oleks vaja meeletult. Vana küll töötab, nagu ta töötama peaks, aga kolm aastat on jätnud oma jälje kaamerale. Piksleid on küll telefonil piisavalt ja enamgi veel, kuid pidev kotis/taskus kandmine on kaamera ära kriimustanud ja korralikke pilte saada on võimatu. Kõik oleks nagu udu sees. :/

Objektiiv-
Saate aru, kui mul oli raamatusse teha veel 5 retsepti, siis kukkus mu statiiv koos kaamera ja objektiiviga ümber. Kaamera jäi küll ise korda, aga selleeest objektiiv mitte. Nii ajasingi läbi sellise objektiiviga, kus pidin seisma teise toa otsa, et pildid ära teha. No selline see elu on. Unistan ühest AF Nikkor 50mm f/1.8D objektiivist, mis pole küll kohe üldse kallis, aga ma ei leia seda kuskil müüdavat.

Üür- Tore, kui keegi seda minu eest maksaks :D 
Mis on teie salajased jõulusoovid? 

You Might Also Like

7 kommentaari

  1. Telefoni kaamera kriimud saab ju lihtsalt ja odavamalt lahendada, kui uus telefon osta-lihtsalt lase kaamera "kaitse" ära vahetada ja edaspidi kasuta mõnda armsat kotikest vms, kus telefoni kanda, et hoida kaamerat kriimustuste eest :)

    VastaKustuta
  2. huuh, mina armastan samuti meeletult jõule!!! Kõik need jõulutuled, piparkoogid, jõulumuusika-parim! :) Aga kui kuusk tuppa tõesti ei mahu, siis ehk mahuvad kuuseoksad nt põrandavaasi, või väiksemad ka kapi/lauanurgale, ka neid saab ilusti ehtida ja küünladki külge panna ;)

    VastaKustuta

Subscribe