Juustest

15 detsember

Tere hommikust minu poolt! Või hoopis tere õhtust, kui sa siia jõuad alles hilistel õhtutundidel. 

Mõtlesin, et kirjutan enne cateringi tegemist teile siia. Ja täna ei räägi ma ei trennist ega toidust, vaid hoopis juustest. Kuidas teie oma juukseid hooldate kui teete hästi tihti trenni?

Mina olen alatihti dilemma ees, et kas pesta juukseid või mitte, eriti pärast jõusaali. 99% juhtudest siiski pesen, sest ka peanahk ju higistab, aga samal ajal ohverdan ma sellega oma punast juuksevärvi, mis iga pesuga läheb tuhmimaks ja tuhmimaks. Lisaks veel juuste kuivatamisele kuluv aeg, sest paksud juuksed vajavad eriti kaua föönitamist. Nii olengi proovinud erinevaid šampoone ja palsameid, mis hoiaks juuksed pehmed ja säilitaks ka värvi. Nii ongi seni mu lemmikute hulka kuulunud Joico K-Pak ja toonivatest palsamitest Crestoli Plum. 


Mis teie lemmikud on? Äkki leian endale ka uue sõbra trennikotti.
Seekord andsin võimaluse Biozelli juuksehooldustoodetele. Etteruttavalt võin öelda, et olin vist liiga suurte ootustega. 

Biozell Professional on Soome turul tegutsenud juba üle 70 aasta ja 2016. aasta sügisest on meie tooted saadaval ka Eestis. 

Olen nende toodete kohta lugenud ka igaltpoolt foorumitest väga head tagasisidest ja otsustasin ise ka proovimise ette võtta. 

Esmalt avasin tooniva palsami toonis Rosewood, mis oli  vist siiski minu arvates liiga pruunikas, mitte päris punane. Vähemalt pakil olev pilt tundub punane. 
Tuubi avades ei tundunud ma mingit lõhna ja eks vist seetõttu, et Biozell on jätnud oma tooted lõhna- ja ammoniaagivabaks, et ka tundliku peanahaga inimesed saaksid seda kasutada. Minule oleks võinud lõhna panna sinna kuhjaga, sest armastan lõhnu. 

Riskisin ja kandsin peale palsamit ilma kinnasteta. Crestoli palsami puhul pidin alati kindad kätte panema, sest muidu olid käed veel nädala värvised. Selle tootega käed punaseks ei jäänud. 

Enne toote katsetamist, polnud juukseid umbes 1-2 kuud värvinud ja seega sai ideaalselt võrdlust näha, mida ta siis mu väljakasvanud ja koleda värviga peale hakkab. Hoidsin palsamit peas juhendijärgselt ja siis loputasin välja. Kahjuks pean ütlema, et minu juuksed olid selle toote jaoks vist väga pirtsakad, sest toonierinevust ma ei näinud. Isegi juurtel mitte. Küll olid juuksed pärast palju pehmemad ja siledamad, mis oli äärmiselt tore.


Teiseks proovisin veel šampooni ja juuksemaski, mis olid mõeldud värvitud juustele.
 Plussiks võin tuua välja selle, et tooted on mugavalt väikesed, mahtumaks ära mu spordikotti. Lisaks pesi šampoon juuksed ilusti puhtaks ja palsam jättis juuksed pärast pesu pehmeks ja kammitavaks.
Lisaks pesin värskelt õige värviga värvitud juukseid ja tooted hoidsid tõesti värvi rohkem kinni, sest tavaliselt on vahetult peale värvimist vesi päris punane/roosa. Niiet toimimise kiidan tõesti heaks!

Kuid, nagu ma ennist ütlesin, siis mulle on lõhnad äärmiselt olulised. Ja see šampoon lõhnas nagu habemeajamisvaht, mis pole üldse hea lõhn. 

Kui ma peaksin Biozelli tooteid edasi kasutama, siis valiksin vist need värvitud juustele mõeldud šampooni ja palsami.

Muidugi on Biozellil veel mega palju tooteid, aga nendega saad juba ise tutvuda SIIN! 


Juba homme olen taas teiega blogis ja räägin, mis mu trennidest ja tervisest saanud on :)
Ja kuulge!! Varsti on ju jõulud!!! Jeeeeeeeeeeeeee

Kas jõulukingid on ostetud?
You Might Also Like

4 kommentaari

 1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 2. Mulle kohe üldse see Biozelli palsam ei sobinud. Haises teine ka kohutavalt ja jättis juuksed jube kuivaks ja karedaks.

  VastaKustuta
 3. Kunagine trenniguru soovitas juukseid pärast trenni üksnes veega loputada ja vajadusel palsamit panna.

  VastaKustuta
 4. Proovi seda: http://tradehouse.ee/en/?i=3798

  VastaKustuta

Subscribe