Nike Training Day 2017

20 märts


*istub ägisedes tooli peale*
Oi-oi, kuidas täna kõik kohad valutavad. Annab tunda nii selg, tagumik, sääred ja siis veel need kuramuse päevad ka, niiet ka kõhus on selline tunne, et keegi taob järjepidevalt noaga sinna.Aga see valu on seda väärt, sest eilne Nike Training Day oli lihtsalt superäge! :) No nii vinge oli vaadata, kuidas nii palju erinevaid inimesi sai kokku kõik ühise eesmärgi nimel- teha trenni.
Ja oi, trenni sai teha nii palju, kui süda lustis ja keha jaksas. Mina käisin läbi neljast erinevast trennist. Kuigi oleks veel tahtnud minna zumbasse ka, siis lihtsalt lõpuks enam ei jaksanud/viitsinud ja mu tühi kõht tahtis kodus sooja sööki süüa.

Jõudsime Pilleriinuga ukse taha juba 10.30, et saada kiiresti sisse, sest kahjuks ei jõudnud me oma käepaelu MyFitnessist enne ära otsida. Õnneks saime uksest esimeste seas sisse ja jooksime ruttu NikeLounge saali juurde, et trennidesse ära registreerida. Kogu Saku Suurhalli peal oli lisaks pealavale veel erinevaid saale, kus kõigis toimusid samuti trennid. Valisime kodus juba oma lemmikud välja ja nii kahju oleks olnud, kui sinna poleks saanud. Registreerimine käis kes-ees-see-mees süsteemi järgi. Whoop-whoop! Kiired jalad aitasid ning kohad trennidesse olidki olemas!


Alustasime trennidega kell 12 ja esimesena sai valituks My Fitnessi koseptsioon treening MyBeat, 
kus kasutatakse trenni ajal päris trummipulkasid. Pigem selline korralik kardiotreening, aga samuti vajas natuke kordinatsiooni ja jõudu, et kükkasendis püsida.
Kahjuks minu jaoks trenn väga head emotsiooni ei jätnud, kuna saal oli väike ja niii hullult rahvast täis, siis liigutamiseks eriti ruumi ei olnud. Lisaks sai otsa ka õhk ja puusad andsid millegipärast tunnis nii vastikult valu, et pisar tahtis lausa silma tulla. Õnneks teistes trennides oli valu läinud.
Järgmiseks piinasime oma kere-ja kõhulihaseid MyFit abs trennis. Kuigi mu kerelihased pole just kõige tugevamad, siis see trenn jättis päris vahva mulje ja tegelikult polnudki nii raske. Valisin endale saalis lava kõrval oleva koha, niiet oli ka rohkem ruumi hingamiseks ja vabalt harjutuste tegemiseks.

Päeva parim osa oli kindlasti hollandlasest treeneri LARZI  Nike SquatParty trenn. Samuti ka ainus trenn, mida me Pilleriiniga ulmeliselt ootasime, sest kes siis ei tahaks kükke teha. :D
No seal juba armu ei antud. Intensiivne 45 minutit kükkimist, kus puhkamise asemel tegime vahepeal minuti kätekõverdusi. Treener oli ise niivõrd energiat täis ja allaandmisest ei olnud juttugi. Siis seisis ta minu ette ja ütles: JA LÄHEB 16 VEEL!!!! Ma tahtsin reaalselt talle vastu karjuda: WTF MEES!!!! See oli ulme! Aga niiiii niiiii äge.
Trenni alguses ütles, et homme voodist tõustes te vihkate mind :D No peps annab normaalselt tunda, aga see on ainult hea valu. 
Trenni lõpus jalad tudisesid küll korralikult all. 

Viimaseks trenniks valisin endale NTC Mobility trenni, mida andis imearmas Kristiina Stõkova. Lõpuks jõudsingi ta trenni, kuigi lubasin juba eelmisel aastal minna. No aeg lihtsalt kadus käest. 
N+TC MOBILITY on pigem madala intensiivsusega treening ning keskendub keha liikuvuse, painduvuse ning stabiilsuse parandamisele, mis omakorda aitavad sul liikuda igapäevaelus lihtsama vaevaga ning sooritada hõlpsamalt ka keerukamaid füüsilisi harjutusi. Treeningus kasutatakse fomarollimist, staatilist ja dünaamilist venitust ning reaktsiooniharjutusi. Selleks, et toimuks positiivne areng on liigutuse ulatusel oluline roll, kuna lähtuvalt sellest on võimalik harjutustega progresseeruvalt edasi liikuda. (viide) 
Igatahes oli väga mõnus rahulik lõpetuseks, kuid naha sai märjaks ikka. :) 


Suuri shoppamisi ma ei teinud, kuid maitsmiseks ostsin uusi Barebellsi puddinguid ja batoone, mis jäävad praegu natukeseks kappi oma aega ootama. :) Igatahes seal maitstes tundus mu lemmik pudding olevat vanilje-pirni maitseline ja batoonidest meeldis karamelli-india pähkli oma. 

Enne viimast trenni juhtusin jutustama ka armsa blogija Lauraga, kellel on praegu käsil TervisPlussiga üks vinge projekt. Igatahes nägi ta imehea välja ja äärmiselt tore oli lõpuks üksteist näha. Muidu teamegi ainult üksteist blogide kaudu. Hoiame siis Laurale ka pöidlaid, et projekt hästi läheks. 
Mina jäin nii rahule ja ma tõesti tänan kõiki treenereid, et nad tegid selle päeva just selliseks, nagu see oli. Positiivset vibe'i oli igalpool tunda ja meeletult hea on näha, et inimesed armastavad trenni teha. :)

Aitäh-aitäh! Järgmise korrani!

Anna teada, kuidas Sina NTC Day'ga rahule jäid :)


You Might Also Like

1 kommentaari

  1. Mul oli ka niii hirmus vahva sinuga lobiseda, nagu täitsa vana tuttavaga. ;)
    Ja kui särav sa olid!

    VastaKustuta

Subscribe