Kodune treening

19 juuli

 Hihi, teate mida ma täna tegin? Lõikasin jälle juukseid lühemaks. Ikka sama bobi soeng, aga lasin veel taga kukalt kärpida. Täna ma küll jõusaali ei jõudnud, aga selleeest, sõitsin Astangult rattaga Rotermanni ja tagasi. Issand mis tuul oli... vahepeal tuli selline tunne peale, nagu väntaksin koha peal, seega tõsine trenn oli.

Igatahes tahtsin ma hoopis rääkida teile esmaspäevast. Pigem näidata, mis ma head tegin. Olin reede õhtul auto jätnud meie Skuupi laopinna juurde, mis on kodust ikka parajalt kaugel, et naljalt sinna 5 minutiga ei jaluta. Mõtlesin siis rattaga hoopis jõusaali minna, aga kui trenniriided olin selga saanud, tuli meelde, et jõusaalikaart vedeleb kenasti autos. Vihma ka sadas vastikult ja polnud mingit isu nina õue pista. Nii otsisin välja oma kummilindi, mati ja võtsin appi ka oma ülinummile mopile juurde ostetud lisalapid. Kohe näete, miks neid vaja oli.

Nende lisalappidega oli veel see naljakas lugu, et läksime  J'ga endale tolmuimejat ostma. Valisime välja siis ühe Philipsi ägeda mudeli, millele käib mopp ka veel külge, et saad pesta ja tolmu võtta korraga. Siis hüppas veel juurde müüja, kes hakkas meile lisakomplekti moppe pähe määrima, rääkides, nagu karbis poleksi neid mopilappe. Ostsime siis 4se paki juurde, ise veel arutasime omavahel, et poiss üritas hullu müügimeest mängida. Oli väga tähtsa näoga, kui lisalapid ka võtsime. No 16 euri ei tapnud, aga siiski. Lõpuks koju jõudes avastasime, et mopiga oli lausa 2!! lappi kaasas, seega polnudki neid lisalappe vaja. Nüüd siis teame, miks see poiss enda müügi üle nii uhke oli. 

Aga ega ma ka lollim pole, kui see Euronicsi kutt. Mina võtsin need uued lapid karbist välja ja hakkasin hoopis trenni vihtuma. Lappe saab ideaalselt kasutada libedama põranda peal nn. slideritena ja teha nendega erinevaid harjutusi. Kasutasin ka pikka kummilinti, mille otsast kokku sidusin ja vahepeal isegi topelt keerasin. Tegelikult ostsin mingiaeg ühe väikese ka, aga too oli nii vastik ja hakkas mu jalgade ümber rullima, mis tegi ülivalus. Peaks vist ikka selle BootyBuilderi treeningkummi ära ostma, et saaks kasvõi augusti alguses reisile kaasa võtta. Igatahes seekord ajasin ilma läbi.

Panen teile siia nüüd 4x kiirendusega tehtud video, et kõik ikka ühte minutisse ära mahuks ja te vaatamisel ära ei tüdineks.
Tee igat harjutust 10-15 kordust (mõlema jalaga ka)  ja ringe kokku 3. Minul võttis filmimine ka omajagu aega, aga rapsisin oma elutoa põrandal mõnusa tunnikese. Kindlasti tee asju rahulikult ja tunneta oma keha.  Ja mul kõhulihased annavad siiani sellest hullusest tunda.
PS! Nende mopilappide asemel võid kasutada tillukesi rätikuid või olen näinud, et isegi pabertaldrikud on kasutusel olnud.

Muidugi õhtul ajasin nina ikkagi toast välja, sest ilm oli juba normaalseks läinud ja siis tegime J'ga ühe jalutuskäigu ka Harku Järve ääres.

Riided skoorisin endale soodukaga H&M'ist, sest ma tõesti ei raatsi Sportlandis 90 euri retuuside eest välja käia.

Jälgi mind ka instagramis: https://www.instagram.com/helena_k6ivsaar/

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Ma pole ammu kirjutanud, aga nüüd tahtsin :) Mul on hea meel, et mu postitus sind mõtlema pani ja silmad avas. Ma tõesti tahaks, et sa noore inimesena naudiks elu, mitte ei jääks kaalukaima kinni. Su ainevahetus on kiire ja kulutab ka niisama kaloreid, ei pea paaniliselt näpuga järge ajama :) Kodune trenn on ka mõnus, hoiab palju aega kokku. Ma ise teengi ainult kodus YouTube'i järgi trenne, valikuid on ju väga palju. Mul on väikesed lapsed ja ei taha peale tööd kuskile tükiks ajaks minna, pigem kiire trenn kodus ja siis lastega tegelema. Hea koormuse saan igal juhul kätte. Arvan, et jõustamise kaoks mu motivatsioon kiirelt, vaheldus meeldib mulle väga. Mõnusat elu ja oma suurepärase suhte nautimist ja ära lase teiste negatiivsusest ennast mõjutada, see on nende enda probleem, nende enda probleemid ja tegelegu nendega, mitte ärgu õiendagu teistega.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Oeh, see nutitelefoni sõnade pakkumine tekitab segadust. Pidasin silmas kaalumaailma ja jõusaali.

      Kustuta

Subscribe