Kus ma vahepeal olin?

21 mai

    Hei Sõbrad! :)

Kadunud hing on lõpuks blogi üles leidnud. Olen tegelikult täitsa elus ja terve. Vahepealne periood on olnud lihtsalt väga veider ja mul pole olnud väga head kirjutamissoont. Ära olen öelnud ka mitmetele "koostööpakkumistele", sest lihtsalt tundsin, et ma polnud võimeline kirjutama ja retsepte välja mõtlema. Rallisin hoopis natuke rattaga mööda linna ja kogusin ennast.

Üritasin järjele saada ka oma kooliasjadega, sest semestri lõpp on käes ja ma olen muidugi kõik viimasele minutile jätnud...


Ega otseselt midagi halvasti polnudki. Lihtsalt ma polnud päris mina-ise. See pidevalt lobisev ja positiivne Helena läks korraks kuhugi uitama ja mina ootasin teda kannatlikult koju tagasi. Tundub,et nüüd suutsin ta kinni püüda.

Oh, ma pole siia kohe nii ammu kirjutanud, et vahepeal olen ära jõudnud olla lausa kahel antibiootikumi kuuril, käia ära Taanis ja lasknud endal hamba välja tõmmata. 

Taani oli tegelikult hästi tore. Inimesed olid nii sõbralikud ja vahvad. Käisime matkamas, sõitsime jalgratastega, pidasime keset paksu metsa piknikut ja laulsime, söötsime metskitsedele porgandeid ja käisime tänavatoitu söömas. Tundub justkui ideaalne puhkus, aga mind polnud justkui päris kohal ja ei suutnud sisemas asju nautida nii palju kui oleksin seda muidu teinud . Ühel hommikul lobisesid tüdrukud voodis mitu tundi maast ja ilmast, aga mina kuulasin apaatselt tahtmata midagi öelda, ega lisada. Veider, veider tunne oli. Ja kui ma muidu olen ennast pidanud ekstraverdiks, siis tundsin, et Taanis lõid välja kõik minu sees peidus olnud introvertsed omadused. Võibolla oli asi ka Taani reisile eelnenud Holistikas ja juurdlesin oma peas veel neid asju. hmm.. ei tea. 

Ja kui ma päris aus olen, siis ega ma täpselt ei teagi mis mu hinge näris. Muidugi üheks pooleks oli see, et mu vaim januneb muutuste järele. Vaikselt tiksus peas mõte sellest, et tahaksin ka endale tööalaselt uut väljakutset. Skuup on marukift ettevõtmine ning Mirje ja Jaanika on ühed armsamad inimesed, keda ma oma elus kohanud olen, aga enam mu silm ei sära samamoodi nagu varem. Südames näris hirmus süütunne tüdrukute ees, et tahaksin Skuupist veidikeseks kõrvale astuda ja järsku tundus, nagu ei oskaks ja suudakski ma midagi muud teha. Kõrgharidust olen ju alles omandamas, vene keelt ei oska ja sada muud häda veel. :D 

Koostasin nimekirju plussidest ja miinustest nii enda kui ka ka töö puhul. Siis üritasin panna kirja kõik oma oskused ja töökohad kuhu võiksin sobida.  Kui lõpuks suutsin enda jaoks mõista, et kõik, mida ma oma elus teen, on minu enda vaba tahe ja otsus, siis mu raske tunne ka natuke vähenes.  

Tegingi CV uuesti aktiivseks ja sortisin töökuulutusi. Välistasin koheselt toitlustuse ja teeninduse töö. Tahaks proovida midagi täiesti teistsugust ja avastada endas külgi, millest mul võibolla pole varem aimugi olnud.  Tahaks lihtsalt pea ees (okei, pigem jalad ees) külma vette lennata, nagu nädalavahetusel Võrus tegin. 

Õnneks pole mul mingit suurt pinget ja tähtaega, mis ajaks pean endale midagi uut leidma ja see on päris suur kergendus. Töö otsimisega hakkasin juba praegu pihta sel lihtsal põhjusel, et ma tahan kogemusi. Just, kogemusi vestlustel ja töö otsimisega. Varasemalt on kõik tööd ise minuni tulnud ja ma pole pidanud suurt kandideerimiskadalippu läbi tegema. 

Siiani olen käinud vestlusel kahes ettevõttes ja juba need kogemused on olnud täiesti erinevad. Ühes sisustusfirmas sain kandideerimisel viimasesse vestlusvooru, aga kuuldes, kuidas endiste töötajate suunas visati kriitikanoote, loobusin kanditatuurist koheselt. Jällegi teises ettevõttes oli mulje vestluselt rohkem kui positiivne. Lähen kolmapäeval uuesti ja hoian pöidlaid, et kõik hästi läheks. 

Votnii, just sellised vingerpusse hakkasin siin vahepeal tegema. 

Igatahes kui näete mõnd mõnusat töökohta, mis võiks ka mu elavale loomule sobida, siis andke märku. :) 

Ja kuna ma pole olnud viimasel kuul kuigi eeskujulik blogija, siis teatan teile siin blogiauhindade hääletusest alles 10 päeva enne hääletuse lõppu, sellel ajal kui teised blogijad hoolega sheerivad infot juba mai algusest peale. 

Kui sulle mu kirjutised korda lähevad, siis olen tõeliselt tänulik Sinu hääle eest. See tähendab mulle palju :)

Igas kategoorias oma lemmikblogijat valida pole kohustuslik, aga kui mõnes kategoorias on lemmikuid mitu, siis võid hääletada korraga 3 blogija poolt. 

hääletuse leiad siit lingilt: http://eba.marimell.eu/eba2018_h/

Kas Sind huvitab, kellele mina oma hääled andsin? 


You Might Also Like

0 kommentaari

Subscribe